Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NU PERCEPEM COMISION! Calificare de Zidari. Minim 5 ani experienta! Presupune: Face podele din beton. Faianta. Zidarie. Tencuieli. Fundație. fundament. Etc. Executarea schelelor, executarea cofrajelor (pentru fundatii, stalpi, pereti, grinzi, plansee sau scari din beton armat monolit), precum si cu incadrarea si ajustarea tamplariei. Si toate lucrările de renovare! Munca de precizie – toleranta de pana la 1 mm. Program de lucru: 9 ore pe zi , 6 zile/saptamana. = Salarizare: 1637 euro NET pe luna. Cazarea este asigurata gratuit (Caravană modern, cu bucătărie. Accesul la baie.) Conexiune gratuită la internet în bandă largă ADSL. Veți lucra pentru o familie locala prietenos. Transport gratuit la locul de muncă și înapoi. 10 km de orașul Copenhaga. Puteți împrumuta o bicicletă. Magazine alimentare numai 500 de metri. Asigurare (Asigurare medicala internationala gratuita.) Bilete de avion Budapesta - Copenhaga sunt ieftin: 80-90 euro. Bus Cluj - Budapesta: Euro 20. Avem nevoie de un zidar și unul de tamplarie. Trebuie să ne ajutăm reciproc și să lucreze împreună. Trebuie să renoveze o casă. + De asemenea, a construit o casa noua. Este un avantaj dacă se poate vorbi ceva engleză. Dacă nu vorbesc deloc limba engleză, vom folosi "Google Translate". Veți lucra în mod legal aici, așa că va trebui să semneze niște hârtii. Trebuie să aibă aptitudinile necesare pentru a construi o casă fără instrucțiuni! IMPORTANT: NU se aplice dacă nu au calificări înalte - Pentru că va crea o problemă pentru noi amândoi.

Cerinte

Calificare de Zidari. Minim 5 ani experienta! Trebuie să aibă aptitudinile necesare pentru a construi o casă fără instrucțiuni!! IMPORTANT: NU se aplice dacă nu au calificări înalte - Pentru că va crea o problemă pentru noi amândoi.