Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-PLECARE URGENTA -IN LIMITA LOCURILOR DISPONIBILE: -SE CAUTA 15 MUNCITORI CALIFICATI(ZIDARI) -SALARIU 1050EURO/NET/LUNA.SE POATE ACORDA AVANS IN FIECARE SAPTAMANA 20-40 EURO (CARE SE RETRAG DIN SALARIU). -ORARUL MUNCII 8-10/ORE/ZI, 6 ZILE/SAPTAMANA. -CAZAREA LA CAMIN CONTRA COST 120EURO/PERSOANA/LUNA. -TRANSPORTUL ROMANIA-CEHIA-PRAGA -150EURO/PERSOANA (IN ACESTI 150 EURO INTRA COSTUL TRANSPORTULUI ROMANIA-CEHIA(PRAGA) SI CHELTUIELILE COMPANIEI DIN CEHIA PENTRU LOCUL DE MUNCA) . -MASA NU ESTE ASIGURATA. -TRANSPORTUL DE LA LOCUL DE CAZARE LA LOCUL DE MUNCA ESTE ASIGURAT DE ANGAJATOR.

Cerinte

-CONTRACT DE MUNCA ESTE PE O PERIOADA DE 3 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE,CELOR CARE CORESPUND DIN PUNCT DE VEDERE PROFESIONAL SI DISCIPLINAR. TRIMITETI CV+FOTO 9/13 IN PICIOARE PENTRU A SE VEDEA CA NU AVETI DEFECTE FIZICE LA MAINI SI LA PICIOARE -LA ADRESA DE EMAIL ,TEL/FAX . TAXA DE CONSULTANTA: - 250 LEI LA DEPUNEREA DOSARULUI SI TOTODATA DATA PLECARII.