Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Zidar Începe de locuri de muncă în imediat / intr-o saptamana (sau 10 zile)! Calificare de Zidari!!! Minim 5 ani experienta! Presupune: Face podele din beton. Faianta. Zidarie. Tencuieli. Fundație. fundament. Etc. Trebuie să aibă aptitudinile necesare pentru a construi o casă fără instrucțiuni! Munca de precizie – toleranta de pana la 1 mm. Program de lucru: 9 ore pe zi , 6 zile/saptamana. = Salarizare: 1637 euro NET pe luna. Program de lucru: 10 ore pe zi , 6 zile/saptamana. = Salarizare: 1819 euro NET pe luna. Cazarea este asigurata gratuit (Caravană modern, cu bucătărie. Accesul la baie.) Conexiune gratuită la internet în bandă largă ADSL. Veți lucra pentru o familie locala prietenos. Transport gratuit la locul de muncă și înapoi. 10 km de orașul Copenhaga. Puteți împrumuta o bicicletă. Magazine alimentare numai 500 de metri. Asigurare (Asigurare medicala internationala gratuita.) Bilete de avion Budapesta - Copenhaga sunt ieftin: 80-90 euro. Bus Cluj - Budapesta: Euro 20. Este un avantaj dacă se poate vorbi ceva engleză. Veți lucra în mod legal aici, așa că va trebui să semneze niște hârtii. ** IMPORTANT: NU se aplice dacă nu au calificări înalte - Pentru că va crea o problemă pentru noi amândoi. **

Cerinte

Calificare de Zidari. Minim 5 ani experienta! Trebuie să aibă aptitudinile necesare pentru a construi o casă fără instrucțiuni!! IMPORTANT: NU se aplice dacă nu au calificări înalte - Pentru că va crea o problemă pentru noi amândoi.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala