Detalii loc de munca

Descrierea jobului

1.Angajam muncitori calificati la constructii. Zidari cu 90,-Kc/ora (3.6,-EURO). Salariul minim 1050,-Euro/luna, 10-12 ore/zi, 300 ore/luna. Contractul de munca pe o perioda de 6 luni cu posibilitate de prelungire. Cazarea este in camin,( cu 3-4 locuri in camera, baia si bucataria sunt comune), contra plata 3000,-Kc (120,-EURO)/lunar. 2.Angajam muncitori calificati in constructie. La fasade, plata 10-,Euro/m2. Se castiga minim 1000,-Euro/luna, 6 zile/saptamana Contractul de munca pe 6 luni cu posibilitate de prelungire. Cazarea in camin (3-4 locuri in camera cu baie si bucatarie comune) contra plata 3000,-Kc (120,-EURO)/lunar.