Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Heldsdorf Construct SRL, membra a grupului de firme P.P.H.I.P.D Group angajeaza Zidari finisori cu experienta in zidarie si finisaje interioare si exterioare. In prima faza acestia vor lucra 2 luni de zile la lucrarile aflate in executie ale societatii din tara, dupa care, in urma evaluarilor, vor lucra in Belgia pentru o perioada de 6 luni cu posibilitatea prelungirii contractului, in functie de realizarile avute. Cautam persoane serioase, cu experienta, fara antecedente penale, fara restrictii in ceea ce priveste libera circulatie in spatiul european.

Cerinte

-minim 5 ani de experienta in domeniu:zidarie, sape, montaj gips-carton, gresie, faianta, montaj parchet laminat si masiv, fatade-termosistem cu tencuiala structurata, vopsitorie -pentru dulgheri-fierari- trasare fundatii, montat dale fundatii, acoperis cu montaj de tigla(folie, lati, contralati si tigla) -Certificat de calificare in specialitatile : zidar, Zugrav, montator de gips-carton, sau Dulgher -Apt pentru lucru la inaltime -cazier judiciar curat -vorbitor de limba franceza - nivel minim -carnet de conducere cat B - un candidat din 5 -!!!!necesare referinte de la locurile de munca anterioare- fara referinte nu se accepta interviu