Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Zidari in Franta Numar posturi: 2 Durata munca: 01/9/2012 - 31/10/2012 ; posibilitate de prelungire Program: de Luni pana Vineri: 7 h30 - 12h si 13h 30 - 16h Sarcini : Cofraje, turnat beton, turnat elemente de structura/sustinere in beton armat, zidarie cu boltari, cofraj elemente de sustinere/structura. Este vorba de o cladire municipala (ateliere municipale ;) unele persoane vor construi zidurile din boltari si pe alocuri, elemente de structura din beton armat. Armatura este déjà facuta, zidarii fac doar cofrajele si toarna betonul. Se va lucra pe schele de pana la 25 m. Nu sunt elemente tehnice deosebite : ziduri exterioare simple drepte din boltari. Beneficii : Salariul net 1500-1650 euro plus alocatie de masa Cazarea asigurata Transport Romania – Franta retur asigurat Nu se percepe comision

Cerinte

Limba straina: Franceză: Mediu Experienta necesara in domeniu: 5-10 ani Referinta de la minim un loc de munca anterior obligatorie Stare de sanatate foarte buna Experienta internationala – un plus Nivel de limba franceza: conversational