Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - nurnberg

Descrierea jobului - Germania

Societate comerciala acreditata angajeaza personal calificat si necalificat femei si barbati in domeniul fermelor zootehnice pe teritoriul Germaniei cu contract individual de munca semnat pe perioade intre 3 si 6 luni cu posibilitate de prelungire. - Programul de lucru este de 8 ore pe zi 6 zile pe saptamana cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare sau de a lucra si la sfarsit de saptamana (orele suplimentare sunt platite separat ). - Angajatii firmei vor beneficia de asigurare medicala,cazare si masa iar vechimea se poate opera in cartea de munca. - Angajarile si locurile de munca sunt garantate .Posturile sunt libere cu plecari in luna Iunie. - Persoanele interesat pot lua legatura cu noi pentru rezervari pana in data de 28.06.2013. - Rezervarile si inscrierile se pot face zilnic de luni pana vineri la sediul societatii noastre. - Va stam la dispozitie de luni pana vineri intre orele 09-17

Cerinte

- cerem si oferim seriozitate maxima. - nu se cer cunostinte de limba germana. - persoanele cu permis de conducere cat. B sau tractor sunt in avantaj. - se cauta persoane cu dorinta de a lucra si de a avea un venit mai bun. - se cauta persoane cu experienta la animale.

Arata anuntul si prietenilor tai