Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societatea IRF cauta un vopsitor pentru clientii sai particulari sau profesionsti. Veti lucra de maniera autonoma si va trebui sa lucrati de maniera autonoma astfel incat sa realizati urmatoarele activitati : - sa recunoasteti natura oricarui suport, sa pregatiti suportul(slefuire,razuire, spalare, acoperire pereti) - sa alegeti si sa folositi produsele de pregatire, de finisare si conditile de plicare - sa aplicati produsele (vopsea, lac, tencuiala, vopsea Appliquer les produits (peinture, vernis, crépi, pictura proiectata). Job-ul necesita desemeni : Aprecierea formelor si volumelor in spatiu, alegerea si armonizarea culorilor Munca riguroasa si ingrijita, Suportarea emanatiilor de la produse. Obligatie de a respecta intocmai inscructiunile primite

Cerinte

Profilul candidatului : Vorbitor de limba franceza obligatoriu si eliminatoriu, Riguros, organizat, autonom, convingator, obisnuit cu lucrul in echipa, riguros, reactiv. Trimiteti cv pe site sau la adresa cv(@)franco-jobs.com cu subiectul VOPSITOR