Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

MARINA CREWING AGENCY, PLASARE FORTA DE MUNCA IN STRAINATATE Recrutam urgent 10 schelari/ muncitori constructii metalice pentru in proiect din Belgia _______________________ Compania angajatoare ofera : -500 euro net la 50 de ore lucrate -cazare gratuita -asigurare gratuita -transportul de la locul de munca la cazare asigurat Se cere: -experienta pe tipul de schele prezentat mai jos -persoanele trebuie sa poate conversa In limba engleza incepator -cazier curat Cei intersati sunt rugati sa trimita cv urile pe adresa de email a agentiei MARINA CREWING AGENCY ROMANIA Cerinte: -montarea si demontarea schelelor pentru case, hale -barbati apti de munca, rezistenti la efort fizic -seriozitate- indemanare- motivare Beneficii: -avans dupa primele zile lucrate -50h/sapt. -cazare asigurata de angajator - salariu 2,000 euro net- transport asigurat pana la angajator -posibilitatea de a lucra ore suplimentare Cei intersati sunt rugati sa trimita cv urile pe adresa de email a agentiei MARINA CREWING AGENCY ROMANIA

Cerinte

-montarea si demontarea schelelor pentru case, hale -barbati apti de munca, rezistenti la efort fizic -seriozitate- indemanare- motivare -experienta pe tipul de schele prezentat mai jos -persoanele trebuie sa poate conversa In limba engleza incepator -cazier curat

10 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai