Acest anunt a expirat la data: 22.10.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AR Accountant Receivable cu limba germana, Companie Multinațională, Bucuresti Număr poziții:1 Dată începere: imediat Oferta: Salariu: 3000-3300 lei brut maximum Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale Bonusuri Mediu de lucru european Contract full time Asigurare medicala Cerinte: Limba engleza citit/ scris/ vorbit C1-C2 Limba germana citit/ scris/ vorbit C1 – C2 Studii cu profil economic Experienta anterioara 1-3 ani Disponibilitate pentru program cu norma intreaga

Cerinte

AR Accountant Receivable cu limba germana, Companie Multinațională, Bucuresti Număr poziții:1 Dată începere: imediat Oferta: Salariu: 3000-3300 lei brut maximum Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale Bonusuri Mediu de lucru european Contract full time Asigurare medicala Cerinte: Limba engleza citit/ scris/ vorbit C1-C2 Limba germana citit/ scris/ vorbit C1 – C2 Studii cu profil economic Experienta anterioara 1-3 ani Disponibilitate pentru program cu norma intreaga

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja

Joburi similare