Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Personal necalific in agricultura Germania Salariu intre 800-1400 euro/luna Plecari imediate,contractul este pe un termen de 2 luni de la semnarea lui. Se lucreaza la banda,sortat sparanghel. Cazarea este pusa la dispozitie de catre angajator contra cost Transportul de la locul de munca este asigurat Asigurarea medicala este asigurata de catre angajator Se cere exclusiv personal de sex feminin. Nu se cere cunostinte de. limba germana!! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cerinte

Seriozitate,capacitate marita la efort. Costurile programului: - Trasportul de pe teritoriu Romaniei pe teritoriu Germaniei 120 euro - Taxa de consultanta -200 euro (se percepe o singura data) -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja