Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam BONA, MENAJERA, PERSONAL INGRIJIRE VARSTNICI pentru familii deosebite din Bucuresti Programele de lucru sunt diferite in functie de solicitarile familiilor angajatoare: -part-time: 4 - 6 h/zi (zile lucratoare sau week-end); -full-time: 8 - 10 h/zi (zile lucratoare); -intern: cazarea si hrana este asigurata de angajator, se acorda zile libere / saptamana; Programari interviu la numerele de telefon afisate sau trimite CV. Ne recomanda experienta de 12 ani pe piata muncii din Romania. CEA MAI SERIOASA AGENTIE DE PROFIL ! CONTRACTE / FAMILII DEOSEBITE. SALARII EUROPENE !

Cerinte

Cerinte: - absolventa de studii medii / superioare; - capacitate buna de comunicare si adaptare la cerintele familiei - experienta (reprezinta avantaj), seriozitate - cunostinte limba engleza, spaniola, greaca, franceza (orice alta limba straina reprezinta avantaj);

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

20 pozitii disponibile 36 persoane au aplicat deja