Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii financiare: *plata neta, LUNARA de MINIM 300eur pentru basic au pair si 340eur pentru au pair cu peste 500 ore de experienta sau cu diploma in domeniu *camera privata cu 3 mese incluse; *transport gratuit pana in Olanda *activitati sociale si culturale regulate, impreuna cu alte persoane din prgoramul Au Pair *suport de la o echipa cu experienta in domeniu (inclusiv telefon pentru urgente) *asigurare medicala inclusa si platita de familie *training course in Olanda in valoare de 270euro platit de familia gazda (1hr au pair training, 2 hrs dutch language), pentru durata de 7 saptamani, 21 de ore in total) Inscrie-te direct pe portalul de joburi si vei fi contactat pentru detalii! jobs.brgwork. ro

Cerinte

Cerinţe: *absolvent minim de liceu *cunostiinte de limba engleza *experienta in ingrijirea copiilor *stare medicala si mentala sanatoasa *fara antecedente penale *detinerea permisului de conducere (optional) Organizam interviuri la cerere, persoanele interesate sunt rugate sa programeze interviul direct pe mail la info(at)brgwork.ro. Informatii suplimentare despre programele noastre gasesti pe brgwork.ro, sau pe blog: brgwork.blogspot.ro Pentru a fi la curent cu ofertele si promotiile noastre, conecteaza-te la pagina noastra de facebook/BRGwork.ro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

15 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja