Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pensiune din Messina-Italia angajeaza un cuplu pentru a presta urmatoarele activitati: Doamna se va ocupa de menajul pensiunii( ajuta la prepararea meniului zilnic, face curatenie in camere,etc) Domnul se va ocupa de gradina si va avea grija de animalele domestice. Sunt acceptate persoane care locuiesc in mediul rural si care cunosc activitatile specifice unei pensiuni rurale.Cunostintele de limba italiana sunt apreciate.Angajatorii ofera gratuit cazarea si masa.Salariul lunar va fi de 600 euro/persoana net(bani in mana) Daca sunteti interesati puteti aplica inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Oferim si solicitam seriozitate. Posturile vor trebui ocupate incepand cu luna decembrie.

Cerinte

Cerintele angajatorilor - persoane harnice, obisnuite cu munca in gospodarii mari, adaptabile la programul de lucru - cunostintele de limba italiana prezinta avantaj la angajare

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja