Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIEREA COMPANIEI: Ce ne caracterizeaza pe noi? • Seriozitatea • Spiritul de echipa • Dinamismul • Ne pasa atat de angajatii nostri, cat si de pacientii nostrii • Suntem o echipa tanara si mereu in ascensiune. • Suntem deschisi catre nou.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: • Studii superioare finalizate de farmacie pentru postul de farmacist sau studii postliceale sanitare -specializarea farmacie pentru postul de asistent farmacie. • Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor sau OAMMR, avizat pe anul in curs; • Cunostinte de Microsoft Office. • Experinta in lucrul pe casa de marcat. • Abilitati de coordonare, planificare si organizarea spatiului de lucru. • Capacitatea de analiza si sinteza a informatiilor. • Capacitati de ascultare si de consiliere a pacientiilor • Persoana persuasiva, calma si cu spirit de observatie si atenta la detalii. • Persoana entuziasta, pozitiva, motivata, cu spirit de initiativa, orientata spre rezultate si deschisa provocarilor. • Abilitati de inter-relationare si comunicare; RESPONSABILITATI / BENEFICII: • Salariu fix competitiv plus bonusari pentru realizare obiective si campanii la nivel de farmacie • Desfasurarea activiitatii intr-un mediu de lucru placut, tanar si foarte activ. • Avantajul unui program de lucru flexibil. • Bonusari suplimentare de Sarbatorii • Permanenta instruire in domeniul de activitate prestate si participarea la cursuri de perfectionare. • Decontarea politelor de malpraxis si a cotizatiei de membru in colegiu. • Oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja