Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru din Franta, o echipa de 2 izolatori panouri decorative cu experienta in acest domeniu. Responsabilitatile sunt: -pregatirea suprafetelor exterioare ale cladirilor; -realizarea de izolari termice exterioare cu panouri decorative de tip Fundermax si Trespa; -aprovizionarea locului de munca cu materiale si instrumente de lucru; -lucrul la inaltime pe schele tubulare si suspendate. Beneficii: -salarizare bruta de 1600 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cerintele postului: -cunostinte de limba franceza la nivel mediu; -experienta relevanta pe o pozitie similara atat in tara cat si in strainatate; -experienta de lucru cu panouri decorative Fundermax si Trespa; -abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; -permis de conducere categoria B; -conditie fizica buna.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja