Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie specializata pe service si reparatii pentru clienti institutionali si companie de transport public.Compania are propria flota de autobuze si camioane. Cea mai frecventa marca de autobuze este Mercedes. Conditii salariale: Venit brut: 14,00 euro/ ora Venit net/ luna: 1570 euro OBS: Orele suplimentare vor fi calculate ca si zile libere Numarul de ore lucratoare/zi: 38 /ore / saptamana Locatia: Belgia Experienta necesara:Minim 5 ani experienta in lucrul cu camioane si autobuse Responsabilitati: diagnosticarea defectiunilor electrice la autobuze, camioane și camionete, utilizând cea mai mare parte programul de diagnoză Mercedes repararea difectiunilor mecanice inlocuirea ambreiajului, frânelor, cutiilor de viteze,de motoare inlocuirea componentelor hidraulice și pneumatice ale vehiculelor repararea sistemului de evacuare si suspensie schimbarea cablurilor deteriorate configurarea motorului OBS: se va lucra intr-un atelier

Cerinte

se va lucra intr-un atelier se vor face lucrari de intretinere periodica Cerinte minim 5 ani experienta in lucrul cu camioane si autobuse cunoasterea limbii Engleze la nivel mediu/ conversational permis cat.B bune cunostinte ale programelor de diagnoza auto (preferabil Mercedes) experienta si cunostinte pe partea de mentenanta cunostinte pe partea de sisteme de suspensie precizie simtul raspunderii motivatie organizarea si pastrarea locului de munca curat abilitatea de a lucra independent detinerea unei masini personale este obligatorie Limbi straine: Engleza – nivel mediu/ conversational Educatie: Studii tehnice Competente specifice: Permis de conducere cat B Alte informatii cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana acces gratuit la Internet la cazare bonusuri sociale in concordanta cu legislatia belgiana

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja