Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal companiilor. Am crescut alături de proiectul de muncă temporară în domeniul construcțiilor în Franța, Eurorenova. Pentru clientul nostru din Franța, recrutăm persoane calificate în meseria de dulgher- montator acoperișuri. În orașul Galgon, firma de construcții, înființată în anul 1987, angajează dulgher montator acoperisuri pentru toate tipurile de învelitori. Responsabilități: - realizarea de acoperișuri șarpante din lemn și montarea tuturor tipurilor de acoperiș: țiglă, tablă ardoise etc. - să monteze și să fixeze șarpante acoperișurilor, asamblarea părților metalice, profilelor, țevilor de metal care se vor executa în atelier - disponibil să se deplaseze pe șantierele din regiunea Gironde

Cerinte

Cerințe: - minim 3 ani experiența în domeniu, - să posede reale cunostințe de dulgherie în lemn,de montaj structură acoperiș - să cunoască procedeul efectuării izolațiilor, pozarea cu vată minerală - permis categoria B - limba franceză la nivel mediu- avansat - să lucreze independent Beneficii: - se decontează trasportul de la cazare la firmă - se asigură mașină de servici - se asigură cazare contra-cost (aproximativ 150-200 E/ lună)

2 pozitii disponibile 33 persoane au aplicat deja