Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Titlul postului: Menajeră, îngrijitoare Timp de lucru: 35-50 ore pe săptămână în perioada școlii, 50-60 de ore pe săptămână în timpul vacanțelor Perioada contractului: 6 luni cu posibilitatea de prelungire pana la un an Acomodare: Cazarea este asigurată gratis în casa familiei pentru care se lucrează

Cerinte

Obligatii principale: A avea grijă de treburile casei, curățenie, spălare haine, cumpărături Asteptari de la candidat: Formare:- Nu este necesar Experienta profesionala: Cunostinte de limbi straine - Engleza la nivel conversațional Cerinte calificari si indemanari: - Abilitatea de a lucra independent Trasaturi caracteriale: - Atitudine pozitiva, incredere, constiincioasa Conditii de angajare: Nivelul compensarii:- 100-150 de lire pe saptămînă Informatii privind dreptul la servicii sociale - Asigurate de angajator Acomodari suplimentare: - Mesele vor fi oferite gratis de familia gazdă Instructaj: - Training asigurat Informatii suplimentare: - Candidata trebuie să fie o persoană socială, sănătoasă între 30 și 60 de ani, sociabilă și capabilă să aprecieze schimbul de cultură ce apare locuind cu o familie gazdă

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja