Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Grecia

Descrierea jobului - Grecia

Ai pana in 40 de ani si vrei sa lucrezi in grecia intre 3 si 6 luni??? Sau poate esti student si vrei sa-ti petreci vacant de vara inconjurat de peisaje desprinse din filme si sa fi platit pentru asta.?!?! Atunci Work and Travel Grecia este pentru tine. In plus, daca stapanesti bine Limba Rusa, poti deja sa-ti faci bagajele, esti ca si angajat/a. Locurile de munca pe care le oferim in Grecia pentru sezonul 2014, sunt: - Reception/Assistant Reception - Assistant Service/ Waiter/ Waitress - Bar assistant/ Bartender - Housekeeping/ Room Attendant - Kitchen help/ Cook Assistant - Lifeguard/ Pool Attendant/ Beach Boy - Masseur/ Spa Staff - Animator/ Entertainer - Hotel-Resort Worker/ Handyman Experienta in domeniu costituie un avantaj dar nu este obligatorie. Cat te costa? 75€ taxa de inscriere in loc de 150€ doar pana la 1 Martie. 175€ taxa de program in loc de 300€ pana la 1 Martie. In plus, daca esti student la Turism sau la Geografie, beneficiezi de o reducere de 50€ din taxa de program. Iti amortizezi costurile programului si transportul cu mai putin de jumatate din primul tau salariu.

Cerinte

- Sa ai varsta intre 18-40 de ani(diploma de Bacalaureat nu este obligatorie - poti fi licean, student sau chiar absolvent ) - Sa cunosti Limba Engleza cel putin la nivel conversational - Sa ai cazierul judiciar curat(fara incidente) - Persoane sociabile, comunicative, usor adaptabile

90 pozitii disponibile