Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatie : Kuwait Sector : Privat Conditii de selectie: Experienta intre 8-12 ani pe pozitia de Planning Engineer Experienta in Domeniul Petrol si Gaze Experienta in utilizarea programului Primavera Responsabilitati: Realizarea ofertelor tehnico-economice pentru diferite tipuri de instalatii si constructii conform cererii de oferta Construirea unei retele de lucru potrivita pentru proiectul respectiv Monitorizarea progresului proiectului in diferite stadii de dezvoltare Pastrarea contactului permanent cu project managerul, caruia ii este subordonat Implicarea in dezvoltarea/mentinerea si gestionarea calendarului proiectelor de la stadiul conceptual pana la finalizarea acestora Realizarea unor materiale vizuale pentru a ajuta programul de lucru, inclusiv diagrame de bara si diagrame de retea Utilizarea software-ului de specialitate cu scopul mentinerii si finalizarii la timp a proiectului

Cerinte

Pachet salarial: Salariul se discuta dupa interviu, in Kuwait nu exista taxe Bilet de avion anual platit de angajator Bonusuri anuale Concediu anual: 30 de zile, platit de angajator Program de lucru: 8 ore pe zi, 6 zile pe saptamana

5 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja