Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SPITAL PUBLIC DIN ANGLIA ANGAJEAZA TEHNICIENI RADIOLOGIE SI IMAGISTICA Salariul cuprins intre £20,695 lire sterline - £38,384 lire sterline Loc de munca : Spital Public Tara : ANGLIA RECRUTAREA INCEPE AZI

Cerinte

Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor si in inregistrarea la HPCP Locul de munca: Sector Public- Spital Locatia: ANGLIA Ce ofera Angajatorul: - Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica - Salariul este in functie de oferta fiecarui angajator intre £20,695 lire sterline - £38,384 lire sterline - Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana - Asigurari sociale - Asigurari medicale - Cazare asigurata de angajator contra cost - Ore suplimentare - Concediu platit - Bonusuri- prime de concediu - Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica Conditii impuse de Angajator: - Experienta de minimum 4 ani - Inregistrare la OAMMR - Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata - Cunostinte medii a limbii engleze nivel B2 - PIN number sau in curs de inregistrare la HCPC - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja