Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Franta suntem in cautare de tôlier/indoitor tabla care sa lucreze pe un santier naval din Saint Nazaire. Se va lucra la constructia navei atat in interior cat si in exterior. Responsabilitati: -executarea lucrarilor dupa planul tehnic; -prelucrarea, fixarea si repararea partilor din foi de tabla si produse din foi din otel otel carbon si inoxidabil cu grosime intre 4mm - 25mm; -indoirea tablei, gaurirea, ansamblarea, rasucirea si sudarea cu alte parti componente intr-un ansamblu; -folosirea aparatului autogen, pentru taiere; -lucrul cu foarfeci si cutite speciale pentru tabla, pile, ciocane, aparate de sudura, masini de dat forme, unelte de gaurit si alte unelte manuale.

Cerinte

-cunoasterea limbii franceza la nivel conversational constituie avantaj; -experienta recenta de 5 ani pe o pozitie similara pe santier naval; -abilitatea de a interpreta desen tehnic; -experienta de lucru cu podul rulant si nacela; -calificare/diploma in domeniu. Beneficii: - cazarea si transportul sunt asigurate si platite de catre angajator; - angajarea se face in Romania.

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja