Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza VOPSITORI INDUSTRIALI care vor lucra pe un santier industrial din Franta. Acestia vor avea de indeplinit urmatoarele responsabilitati: -pregatirea suprafetei de lucru: degresare, spalare, decapare; -pregatirea produsului si a echipamentului folosit (amestec, cantitate); -aplicarea vopselei: mai multe game de vopsele, lac, vopsea epoxidica Epoxy; -controlarea suprafetei, retusuri; -sablare cu jet de nisip cu aer comprimat. Beneficii: -1600€ / luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii straine. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza (scris/vorbit) la nivel avansat; -cunostinte operare PC (Windows, MS Office); -capacitate foarte buna de comunicare si relationare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie; -personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja