Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam doamne/domnisoare cu varsta intre 25-55 ani pentru ocuparea locurilor de badante disponibile incepand cu data de 9 decembrie 2013. Angajarea se face prin cooperativa din Padova pentru minim 12 luni. Sunt acceptate doar persoanele care vorbesc limba italiana nivel mediu/avansat si care vor promova testul de limba italiana. Se asigura cazare si masa gratuit, dar si salariu motivant: pana in 850 euro lunar pentru ingrijirea unui singur batran, 950 euro lunar daca veti ingriji doi batrani. Aplicati acum! Locuri limitate!

Cerinte

20 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja