Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam infirmieri/infirmiere,buni cunoscatori ai limbii engleze, preferabil cu experienta de munca in azile de batrani. Se ofera training de specialitate in Marea Britanie urmat de plasarea pe un loc de munca(infirmier) in azile de batrani.Durata minima a contractului va fi de 12 luni. Salariul pe ora este de 6,86 GBP(lire sterline).Se acorda suport pentru identificarea unui loc de cazare, pentru efectuarea tuturor formalitatilor legale de inregistrare si de munca in conditiile prevazute de legislatia engleza.Programul de munca va fi de 35 ore pe saptamana. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza si fotografie in tinuta decenta.

Cerinte

Cerintele minimale _ persoane cu varsta cuprinsa intre 20 si 50 ani - experienta de lucru cu persoane in varsta si cu dizabilitati - calificare de asistent medical/infirmier - bune cunostinte de limba engleza - seriozitate si rabdare cu persoanele in varsta, bolnave de Alzheimer(dementa senila)

14 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja