Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam operatori/ansamblori/operatori freza CNC FANUC. Atributiile sunt urmatoarele: programare, operare, ansamblare strung, confectionare piese dupa schitele furnizate. Contractul se va incheia pentru o durata initiala de minim 3 luni, cu posibilitate de prelungire.Sunt acceptati candidatii care indeplinesc urmatoarele conditii: experienta intr-un post similar de minim 4 ani, cunostinte de limba engleza nivel de baza, capacitatea de a lucra independent, doar pe baza schitei. Salariul va fi de 1800 euro net(bani in mana) lunar si va fi platit saptamanal in transe de cate 450 euro.Salariul este calculat pentru 40 ore muncite intr-o saptamana.Se asigura gratuit cazarea, nu se asigura gratuit masa si transportul via Romania_Olanda.Persoanele care indeplinesc cerintele si care doresc sa participe la program sunt rugate sa trimita aplicatiile inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, insotit de foto color corp intreg

Cerinte

Cerinte esentiale obligatorii: - experienta in domeniul postului de minim 4 ani; - cunostinte de limba engleza, nivel de baza - capacitatea de a lucra independent, doar pe baza schitei; - disponibilitate de a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea cerintelor privind participarea la program primite de la recrutor

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja