Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam soferi care sa desfasoare activitati de transport pentru firme din Marea Britanie in urmatoarele conditii ale ofertei: Durata contractului minim 2 ani cu posibilitate de prelungire sau perioada nedeterminata, salariu cuprins intre 1720 si 2080 euro/luna pentru soferii care poseda categoriile de permis B si C, 1900-2200 euro/luna pentru cei care poseda permis auto categoria CE. Cazarea este asigurata in cabina in timpul curselor.In rest se asigura cazare contra cost. Angajatorul asigura concediu astfel: 12 luni de munca-4 saptamani concediu 6 luni de munca- 3 saptamani concediu Programul de munca saptamanal:42-47 ore Se asigura training primele 2 saptamani.In perioada de training nu se plateste salariul. Primul salariu va fi dupa 6 saptamani, in rest se va plati saptamanal. Se lucreaza pe camioane noi, marca Volvo, Reno, Scania. Aplicantii interesati de oferta sunt rugati sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, foto color, copie permis auto.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - soferi posesori permis auto categoriile B,C, CE - cunostintele de limba engleza constituie un real avantaj - experienta de munca pe post similar constituie avantaj -seriozitate - disponibilitate de a se prezenta la post potrivit cerintelor angajatorului - acceptarea conditiilor primite dela recrutor

30 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja