Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Doriti un job bine platit in domeniul Health and Care? Va oferim posibilitatea de a lucra in azile din Anglia ca si Infirmier/Asistent medical cu contract de munca legal, semnat inca din tara pe o perioada nedeterminata. NU PERCEPEM COMISION/TAXE DE MEDIERE!!! Job-urile sunt doar in azile. Cateva din zonele pentru care cautam personal: Worcester, Peterborough, Herne Bay, Norwich, Gloucester + multe altele. Plata incepe de la 7,85 lire/ora, dupa 4 luni creste la 8,20lire/ora si dupa 12 luni la 8,50lire/ora Minim 35 ore garnatate prin contract + posibilitatea de ore suplimentare daca doriti Se lucreaza in ture de zi si ture de noapte Cazare oferita contra cost (50 - 90 lire/saptamana cu utilitatile incluse) primiti suport in acest sens, nu trebuie sa va cautati dvs. Se ofera curs de Induction (Training) timp de 1 saptamana conform legii, aveti cazare si mancare (mic dejun si cina) pe toata perioada cursului. Daca aveti deja acest curs facut si puteti face dovada lui, nu mai este nevoie sa il faceti. Transportul este DECONTAT de catre angajator Concediu Platit 28 zile/an Asigurare obligatorie si uniforma gratuit oferite de angajator Suport cu traducerea actelor la dosar (nu trebuie sa mai cheltuiti bani in acest sens) Suport cu NINO, cont bancar Suport pe toata perioada sederii in UK

Cerinte

Ce ne dorim de la dvs: - Sa aveti cunostinte de limba engleza (nivel mediu/conversational) - Experienta cu varstnicii (se ia in considerare si experienta cu memebrii din familie, vecini, cunostinte etc) - Persoana responsabila, calma, prietenoasa - Pentru partea masculina se cer studii in domenii precum: psihologie, asistenta sociala, postliceala sau cursuri de infirmieri/ingrijitori varstnici + experienta cu vasrstnicii - Cazier curat

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai