Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Urgent! Se cauta 10 oameni pentru munca in Germania la abator. Sunt cateva pozitii diferite ( procesat carne, curatenie cu furtun sub presiune, ...), se plateste minim 8.80 Euro/Ora depinde in ce loc sunteti alocat. Cazare asigurata de fabrica la 250 Euro/Luna. Se poate trece usor de 2000 de euro venit lunar dar se necesita persoane serioase, munca nu este lejera, de birou (se prefera barbati dar se accepta si femei, sub 40 de ani ). Se lucreaza intre 8-12 ore/zi, programul difera in functie de zona unde o sa fiti alocat. Aveti nevoie doar de 30 de euro pentru acte si sa va platiti drumul. Trebuie sa fiti in Germania luni 05.06.2017, marti se fac actele si miercuri se incepe lucrul. Nu se platesc alte comisioane / taxe. Adresa si mai multe detalii la telefon sau e-mail.

Cerinte

Dornic de munca, varsta sub 40 de ani si de preferat barbati dar nu exclusiv. . .

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai