Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

10 x Sudori pentru sudura orbitala pentru proiect in Olanda pana la sfarsitul anului 2017. Sudarea orbitală este o zonă specială de sudare, prin care arcul este rotit mecanic printr-o sudură de 360 ° în jurul unei piese statice, cum ar fi o țeavă, într-un proces continuu. Se cere: *VCA *Certificate sudura 142 valabile cu stampila de prelungire *Limba engleza sau germana la nivel mediu de comunicare *Bune cunostinte WPS *CV in limba engleza in format word *SofiNumber de preferat dar nu obligatoriu. *Permis de conducere: de preferat la o echipa de 4 persoane 1 trebuie sa aiba permis de conducere *Data de start: 31.07.2017 *Data de sfarsit: 22.12.2017 Se ofera: *Transport local. *Cazare *Transport International *Contract in Olanda *Asigurare si bani de vacanta *Salariul: 600 euro / 40 de ore pe saptamana *Overtime: Deschis Asteptam cu interes cv'urile dumneavoastra la:

Cerinte

Se cere: *VCA *Certificate sudura 142 valabile cu stampila de prelungire *Limba engleza sau germana la nivel mediu de comunicare *Bune cunostinte WPS *CV in limba engleza in format word *SofiNumber de preferat dar nu obligatoriu. *Permis de conducere: de preferat la o echipa de 4 persoane 1 trebuie sa aiba permis de conducere *Data de start: 31.07.2017 *Data de sfarsit: 22.12.2017

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai