Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

LOCURI DE MUNCA IN CIPRU. Agentie licentiata si acreditata de catre Inspectoratul Teritorial al Muncii, Buzau. Plecari răpide, sigure si eficienţe numai pe baza contractului legal de munca oferit de catre angajatorul strain. Hoteluri, restaurante, baruri, puburi, fast food-uri si alte unitati specifice domeniului Hotelier / Ospitalier. Salarii incepand de la 750 EUR ce pot ajunge pana la 1.800 EUR cu posibilitatea de a castiga bacsis in functie de unitatea respectiva. In cazul unui Ospatar cu experientă, venitul lunar poate ajunge pana la 1.500 EUR beneficiind de cazare si mancare gratuita. Peste 400 de oferte active iar lista este intr-o continuă crestere. Comisionul se percepe din primul salariu daca candidatul alege aceasta varianta. O singura plata, numai din primul salariu! Avem oferte si pentru non-vorbitorii de limba engleza. Asigurari, cazare, mancare, contract, transport asigurat. PROGRAM DE LUCRU LUNI - DUMINICA 09:00-20:00 Contactati-ne la adresa de e-mail sau telefonic pentru mai multe detalii privind procedurile Agentiei S.C. Vale Prov Staff S.R.L. si locurile de munca disponibile. Va uram sarbatori fericite, multa bucurie in suflete si mult succes in tot ceea ce v-ati propus dumneavoastra pentru noul an, ce reprezinta, un nou inceput. Cu drag si stima, Vale's Staff HR Services. S.C. Vale Prov Staff S.R.L. Un sprijin eficient, de succes dar si un partener de incredere!

Cerinte

Limba: Engleza sau Greaca nivel incepator (este de ajuns daca se intelege); Experienta pe un post similar: nu; Varsta: minim 18 ani / maxim 50 ani Contactati-ne urgent pentru a rezerva un loc!

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai