Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aveti experienta ca rigipsar sau ca zugrav? Sunteti in cautarea unui loc de munca pentru anul 2016? Cautam o echipa de 2 rigipsari si 3 zugravi ce vor pleca in ianuarie 2016 in Franta. Rigipsari: Veti face placari si compartimentari cu rigips, plafoane, veti monta pereti despartitori de 50mm pe structuri metalice. Veti monta placi de dimensiuni 120/70, veti face izolari cu polistiren sau vata minerala de sticla. Zugravi: Veti pregati suprafetele si materialele de zugravit. Veti zugravi interioare, exterioare, plafoane, fatade si usi si veti aplica tapet. Veti utiliza trafalet, pensula, masina de Gouttlette si bormasina. BENEFICII Salarizare de 1600 euro/brut/luna/persoana. Transportul la inceput si final de misiune va este decontat pe un plafon de 130 euro/persoana/drum. Cazarea in valoare de 450euro/persoana/luna va este oferita Gratuit. Posibilitatea de prelungire a contractului in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Daca aveti experienta in domeniu, atat in tara cat si in strainatate, asteptam sa ne contactati. Cautam oameni autonomi, rapizi, profesionisti, cu permis de conducere categoria B si cunoscatori la nivel cel putin conversational de limba Franceza. Trebuie sa fiti calificat, sa cititi planuri tehnice si sa acordati mare atentie la detalii. Rigipsarii trebuie sa monteze fiecare intr-o zi: 30m patrati de pereti despartiori cu placi alveolare de 50; 70m patrati de compartimentari lipite; 25m patrati de pereti despartiori de 72/48. Zugravii trebuie sa fi lucrat cu masina de glet (Gouttelette).

5 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja