Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam URGENT, pentru plecare in acest weekend, o echipa formata din 2 Sudori, 2 Tubulatori si 2 Cazangii, cu experienta in atelier. Sudorii trebuie sa aiba experienta pe sudura arc si Tig/Wig si sa detina autorizatie valabila. Tubulatorii si Cazangii necesita experienta de minim 5 ani. BENEFICII -salarizare bruta 2000 euro/persoana/luna; -cazare Gratuita in valoare de 450 euro/persoana/luna; -transport aigurat la inceput si la sfarsit de misiune; -posibilitate prelungire contract in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-sa fie dispusi sa ramana pe perioada sarbatorilor in Franta; -sa sudeze in otel si inox; -sa citeasca planuri tehnice; -sa cunoasca limba franceza la nivel avansat; -sa detina permis categoria B.

6 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja