Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta doi muncitori necalificati dispusi sa lucreze in Germania la fabrica de piese din metal sau plastic. Se ofera: - contract de munca in Germania cu angajator german pe timp determinat sau nedeterminat. - asigurare medicala platita de angajatorul german - salariile incep de la 8,8 euro brut/ora si cresc in functie de evolutia muncitorului. - contractul de munca se semneaza pe 151 ore de munca. Se cere: - limba germana nivel conversational - persoane flexibile si serioase.

Cerinte

5 pozitii disponibile 41 persoane au aplicat deja