Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

OPERATORI FIRMA CURIERAT (Fete/ Baieti) Cautam tineri/ persoane cu varste intre 18-50 de ani;  Apti de munca, fara carnet de conducere  Vorbitori de limba engleza mediu-avansat (nu este obligatoriu)  Salariu: £ 600 GBP/saptamana  Tara: UK, plecare imediata  Transport/ mese/ cazare: asigurate Te rugam sa trimiti un CV-ul pe adresa de email a agentiei MARINA CREWING AGENCY

Cerinte

Responsabilitati: • colectarea comenzilor (online) • pregatirea produselor pentru expediere, • despachetarea produselor din ambalaje, • sortare si pregatire pentru livrare. Te rugam sa trimiti un CV-ul pe adresa de email a agentiei MARINA CREWING AGENCY Candidatii acceptati vor fi contactati imediat. Cerinte Varste intre 19-22 de ani; Vorbitori de limba engleza mediu-avansat Beneficii Oferite Salariu: 600 GBP/saptamana Transport/ mese/ cazare: asigurate Te rugam sa trimiti un CV-ul pe adresa de email a agentiei MARINA CREWING AGENCY

30 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai