Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia As-Gastro-Consult este in cautarea a 3 doamne, cu vasrta cuprina intre 20 ani-35 ani, disponibile a lucra ca barmanite-ospatarite intr-o gelaterie italiana din Nord-ul Germaniei, in zona turistica la mare, mai sus de Rostock.Se cere cunostiinte minime de limba germana (cunoasterea gusturilor de inghetata, cifrele, formele de salut...).Se ofera: contract de munca pe perioada martie-octombrie, salariu atractiv plus ciubuc, cazare si mancare.

Cerinte

varsta cuprina intre 20 ani-35 ani, disponibile a lucra ca barmanite-ospatarite intr-o gelaterie italiana din Nord-ul Germaniei, in zona turistica la mare, mai sus de Rostock.Se cere cunostiinte minime de limba germana (cunoasterea gusturilor de inghetata, cifrele, formele de salut...).Se ofera: contract de munca pe perioada martie-octombrie, salariu atractiv plus ciubuc, cazare si mancare.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja