Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

CPL Healthcare, cea mai mare companie de recrutare din Irlanda, cu peste 21 ani in domeniul recrutarii, angajeaza 30 de Asistenti medicali, cu sau fara experienta pentru a lucra in Marea Britanie. CPL Healthcare se va ocupa de plasarea dumneavoastra la Spitalul Royal Devon&Exter, renumit pentru mediul de lucru placut, oportunitatile reale de crestere in cariera si pentru atentia pe care o ofera cresterii profesionale a angajatilor sai prin oferirea de traininguri gratuite la locul de munca. Salariul si beneficiile oferite: • Salariu cuprins intre 21.692£ –27.901£ ( sau 29.654€ - 38.523€) pe an, la care se adauga plata garzilor si a orelor suplimentare • Contract pe perioada nedeterminata si fulltime • Program de lucru de 37.5 ore/saptamana, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare • Inductie la locul de munca prin training asigurat de angajator; in aceasta perioada sunteti platit pentru a invata si a va adapta noului sistem • Inscrierea automata la sistemul de pensii si NINO (sistemul asigurarilor sociale) • 27 de zile de concediu de odihna platit La acestea se adauga un pachet de relocare: • Bilet de avion gratuit, daca acesta se incadreaza in valoarea de 250£ • Cazare gratuita pe durata a doua luni, asigurata de angajator • Plata zborurilor de intoarcere catre casa in concedii – atat dupa primele 6 luni de lucru cat si dupa 12 luni (pana la maxim 150£ pe zbor de intoarcere) • Returnarea costurilor complete de inregistrare la NMC • Asistenta pentru relocarea familiei

Cerinte

Trimite-ne acum CV-ul tau daca: • Ai diploma de asistent medical • Cunosti limba engleza la un nivel mediu (nivelul B2) • Esti inregistrat la NMC sau eligibil pentru a aplica

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai