Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti un electrician cu experienta sau unul aflat la inceput de drum? Locuiesti in Bucuresti sau in apropiere si vrei sa faci parte dintr-o firma aflata in continua dezvoltare? Trimite-ne cv-ul tau chiar acum. Responsabilitatile tale sunt: sa lucrezi in echipa si sa faci retele electrice pentru consumatori casnici si industriali; sa faci lucrari de retele electrice aeriene si/sau subterane; sa montezi tablouri electrice; sa faci verificari periodice, conectari, deconectari, instalatii electrice, instalatii iluminat etc. Beneficii vei lucra pe un salar motivant si vei fi platit suplimentar pentru deplasari si ore suplimentare; vei lucra intr-o firma aflata in continua dezvoltare, lucru ce iti va oferi posibilitate de a te perfectiona din punct de vedere profesional; vei avea contract de munca pe o perioada nedeterminata, dreptul la concediu platit si posibilitate de crestere a venitului in functie de performante.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job sa ai minim un an experienta in domeniu; sa detii permis categoria b; sa stii sa citesti planuri si scheme electrice; sa fii apt pentru lucrul la inaltime; sa ai studii minime de specialitate; sa fii disponibil pentru deplasari in tara.

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja