Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Poti purta cu usurinta o conversatie in limba engleza? Ai avut grija de persoane varstnice, chiar si membrii din familie? Ai peste 18 ani? Cazier curat? Esti persoana pe care o cautam! Iti oferim job (Infirmieri/Care Assistant) in azile din UK cu plata intre 7.60 - 8,25 lire/hr. Turele de weekend sunt platit cu 0,50 in plus dupa 6 luni. Contract de munca semnat din tara, ajutor cu gasirea unei cazari. Curs de Induction conform legii CQC. Concediu platit. Cazare la hotel de 4* cu micj dejun si pranz - gratuite. NU AI DE PLATIT TAXE SAU COMISIOANE DE MEDIERE! Data de incepere: cat mai curand Locuri limitate! Plus multe alte beneficii. Daca esti intersat/a sa pleci, conatcteaza-ne telefonic/email sau aplica direct la acest anunt si vom face toate demersurile necesare. Hai impreuna sa le facem o viata mai buna celor care au nevoie de noi!

Cerinte

Engleza nivel conversational Peste 18 ani Cazier curat Experienta cu varstnicii minim 3 luni (chiar si cu membri din familie) Persoana rabdatoare, prietenoasa si calma

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai