Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam pentru Restaurant ANGLIA: 5 Ospatarite, 2 Ajutori Bucatari, 2 Barmani Beneficii: - salariu competitiv - cazare si masa asigurate de catre angajator - sprijin in obtinerea formelor legale de munca - contract de munca pentru 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Program de lucru: 8-9 ore/zi, 1-2 zile libere/saptamana Transport asigurat pana in tara de destinatie: Da, dar pe cheltuiala angajatului Transport local asigurat: nu este cazul, cazarea fiind in incinta restaurantului Cazare asigurata: Da, pe cheltuiala angajatorului Masa asigurata: Da, pe cheltuiala angajatorului in timpul orelor de munca

Cerinte

Responsabilitati: - servirea clientilor - preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista - acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor - curatenia la locul de munca Cerinte: - limba engleza nivel conversational - minimum 3 luni experienta - fete / baieti, 18 - 35 ani

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

9 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja