Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania (companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania- Timisoara)are contracte disponibile pentru programul Work and Travel Grecia 2014. Angajatorii greci ofera contracte in hoteluri de 4 - 5 stele in diverse locatii ca insulele CRETA, KOS, CORFU, RHODOS, ZAKYNTHOS si HALKIDIKI. Oferta noastra se refera la locuri de munca: 50 CHELNERI/CHELNERITE pentru un hotel din insula Kos.

Cerinte

Cerinte - absolventi minim 12 clase ,studentii,tineri - limba engleza- nivel intermediar, (alte limbi straine reprezinta un plus); Durata programului : contractele sunt cu plecari URGENTE si se termina la sfarsitul lunii octombrie. Salariul 600 euro/luna ,cazare si masa GRATUIT(3 mese/ zi ),plus BONUS 300 euro,8h pe zi, beneficiind de 2 zile libere/luna. Costul programului este de 200 Euro. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice un CV + poza in limba engleza la adresa de mail.

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja