Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Reprezinta compania in relatia cu partenerii existenti- reia contacte; promoveaza serviciile companiei Cercetarea pietei, identificarea de potentiali clienti in vederea crearii unui portofoliu propriu; Elaborarea ofertelor, negocierea contractelor si supervizarea delurarii acestora; Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliul propriu in scopul fidelizarii acestora; Elaborarea planurilor de vanzari in vederea extinderii portofoliului de clienti si a volumului de vanzari; Atingerea obiectivelor de vanzari si profitabilitate stabilite

Cerinte

Experienta de minim 3-4 ani pe o pozitie similara- agentie de productie publicitara; Cunostinte tehnice legate de partea de productie publicitara; Portofoliu de clienti din diverse domenii de activitate; Experienta relevanta in vanzare productie publicitara; Gandire creativa, orientare spre rezultate si client; Excelente abilitati de prezentare, comunicare si negociere; Abilitati dezvoltate de organizare a activitatii in vederea atingerii obiectivelor asumate; Spirit de lucru in echipa. Beneficii Oferite Pachet salarial foarte motivant format din parte fixa si comisioane variabile in functie de rezultate; Telefon si laptop;

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja