Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Estamos desarrollando nuestro departamento comercial de Iasi! ¿No sería genial implicarte tú también? Misiune: - prospectarea pieţei şi concurenţei pentru a asigura dezvoltarea portofoliului de furnizori activi din sectorul alocat; - obţinerea de informaţii necesare pentru identificarea şi evaluarea potenţialului real al viitorilor parteneri; - crearea şi actualizarea fişelor de furnizori din baza de date în vederea asigurării corectitudinii informaţiilor şi facilitarea prospectărilor ulterioare. - menţinerea unei relaţii permanente cu asistenţii comerciali şi buyerii responsabili de procesul de achiziţii; Beneficii: - formare de specialitate la nivel internaţional; - reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu de lucru dinamic şi profesionist; - pachet salarial atractiv (parte salarială fixă + prime de performanţă).

Cerinte

Candidatul ideal: - abilităţi excelente de comunicare în limba spaniolă (utilizator independent - conversaţional şi comunicare scrisă); - excelente abilităţi de negociere şi de convingere prin persuasiune; - abilităţi organizatorice şi de prioritizare a task-urilor; - capacitatea de a lucra în echipă; - capacitatea de a se adapta la situaţii noi, neprevăzute; - cunoştinţe de limba franceză-nivel B1 (considerate un avantaj). Nivel educatie: studii superioare

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja