Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aşteptăm cu interes candidatura ta dacă aspiri la un parcurs profesional internaţional de succes, în mediul Business-to-Business! Misiune: - prospectarea pieţei şi concurenţei pentru a asigura dezvoltarea portofoliului de furnizori activi din sectorul alocat; - obţinerea de informaţii necesare pentru identificarea şi evaluarea potenţialului real al viitorilor parteneri; - crearea şi actualizarea fişelor de furnizori din baza de date în vederea asigurării corectitudinii informaţiilor şi facilitarea prospectărilor ulterioare. - menţinerea unei relaţii permanente cu asistenţii comerciali şi buyerii responsabili de procesul de achiziţii; Beneficii: - training-uri pentru dezvoltarea competenţelor (atât în ţară, cât şi în străinătate); - reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu de lucru dinamic şi profesionist; - pachet salarial atractiv (parte salarială fixă + prime de performanţă).

Cerinte

Candidatul ideal: - excelente abilităţi de negociere şi de convingere prin persuasiune; - cunoştiinţe de limba engleză (nivel minim B2); - abilităţi organizatorice şi de prioritizare a task-urilor; - capacitatea de a lucra în echipă; - autonomie, rigurozitate şi atenţie la detalii. Nivel educatie: studii superioare

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja