Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem nevoie de o persoană exigentă, organizată, riguroasă, și cu spirit de inițiativă pentru a se alătura departamentului nostru din Iași. Responsabilități principale: - Organizarea deplasărilor la saloane, turnee și vizite de teren pentru toți angajații departamentelor vizate (în funcție de planificarea lunară): validarea traseelor, rezervări mașini/ hotel, validare și înregistrare costuri și documente justificative etc.; - Realizarea unui raport de geo-localizare a achizitorilor din Franța, confruntând informațiile de pe GPS cu informațiile trecute în raportul lor de activitate, și introducerea acestor date în SAP; - Tratarea tuturor cererilor de integrare a noilor salariați în cadrul departamentelor vizate: documente specifice, cereri de material informatic, telefon, mașină, avans deplasări etc. Beneficii: Și pentru că valorificăm dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii: - Training-uri atât în străinătate cât și în țară; - Dezvoltarea carierei prin acces la oportunități interne, feedback și coaching din partea responsabililor direcți; - Mediu de lucru tânăr, dinamic și de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

- Experiență profesională de minim 1 an în domeniul turismului/ agenții de voyage/ organizare deplasări - reprezintă un avantaj; - Experiență profesională de minim 1 an în domeniul administrativ-secretariat – constituie un avantaj; - Nivel avansat de limba engleză și franceză; - Cunoștințe de utilizare a pachetului Microsoft Office și a altor platforme specifice; - Bune abilități de comunicare și adaptabilitate la interlocutori și situații noi.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja