Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Administrarea magazinului online; - Realizarea de analize si rapoarte privind vanzarile online; - Realizarea studiilor de concurenta; - Verificarea comenzilor efectuate online; - Pregatirea si livrarea comenzilor online; - Facturarea comenzilor online; - Verificarea stocurilor de produse de la furnizori si a celor de pe site; - Verificarea si actualizarea preturilor postate pe site; - Updatarea site-ului; - Mentinerea legaturii cu clientii. - Redactarea de newsletter; - Identificarea de oportunitati de colaborare cu alte magazine online. -identificarea clientilor noi ; - oferirea de suport, telefonic si prin e-mail, tuturor clientilor magazinului on-line - oferirea de training pentru call center

Cerinte

CERINTE : - Experienta pe o pozitie similara , in cadrul unui magazin on-line – conditie obligatorie - Cunostinte solide de operare PC - MS Office (Word, Excel, Power Point); - Cunostinte SEO – constituie un avantaj - Abilitati de comunicare (verbala, scrisa) si de interrelationare - Caoacitate de analiza si sinteza - Persoana orientata catre client, organizata, autodidacta; - Atitudine pro-activa - Persoana rezistenta la stres. BENEFICII - mediu de lucru placut, destins - oprtunitate de dezvoltare profesionala - posibilitatea de a dobandi noi cunostinte intr-un domeniu in plina ascensiune - salariu motivant si bonusuri corelate cu performanta

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja