Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta: Strungari : Fabricare de piese complexe (titan, otel, aliaje, aluminiu,...) pentru industria aeronautica si automobile pe strunguri verticale. Frezori : Fabricare de piese complexe pentru industria aeronautica si automobile pe centre de uzinaj cu 5 axe. DESCRIEREA COMPANIEI DE RECRUTARE: S. C. Carpat'in Work Solutions S. R. L. recruteaza pentru : Companie franceza specializata în domeniile : Aeronautica, Automobile de lux si de sport, Industrie Clienti prestigiosi cum ar fi : Airbus, Boeing, Bombardier, Rolls Royce Mercedes, Porsche, Ferrari, Renault, BMW

Cerinte

Candidatul ideal: 1. Strungari CN : Experienta programare numerica (NUM, ISO, Mazatrol, Fanuc, Siemens), autocontrol, norme de calitate. 2. Frezori CN : Experienta programare numerica (NUM, ISO, Mazatrol), autocontrol, norme de calitate. * Calitati necesare: rigoare, capacitate de adaptare, munca în echipa * Nivel studii: minim bacalaureat * Cunostinte indispensabile: Desen tehnic, Tolerante, Masuratori si Control Dimensional * Cunoasterea limbii franceze este un atu important. PENTRU TOATE POSTURILE EXPERIENTA IN DOMENIUL AERONAUTIC SI/SAU AUTO ESTE OBLIGATORIE.

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja