Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Eşti la început de drum şi ai certitudinea că orice este posibil? Nu ai experienţă, dar eşti ambiţios, consecvent şi perseverent? Nu cunoşti domeniul comerţului internaţional, dar determinarea în a reuşi poate compensa?

Cerinte

Noi îţi deschidem porţile unui proiect internaţional în care ambiţia se întâlneşte cu efortul, perseverenţa şi buna dispoziţie în a reuşi împreună să atingem performanţa! Căutăm colegi entuziaşti, competitivi şi consecvenţi dispuşi să lucreze L-V/ de la 12h00 – 20h30. Eşti printre ei? Dacă ai zâmbit şi ai răspuns cu da întrebărilor noastre, if you master English (et peut-être un peu de Français) aşteptăm cu interes să te cunoaştem! Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja