Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Estamos desarrollando nuestro departamento comercial de Iași! ¿No sería genial implicarte tú también? Dacă ai înțeles mesajul și îți dorești să utilizezi zilnic limba spaniolă, te invităm să faci parte dintr-o echipă tânără și de succes cu deschidere către mediul internațional Business-to-Business. Cheia performanței pentru această oportunitate este reprezentată de o atitudine pro-activă, spirit de antreprenor și dorință de evoluție profesională continuă! Candidatul ideal: -abilități excelente de comunicare în limba spaniolă (utilizator independent-conversațional și comunicare scrisă); -excelente abilități de negociere și de convingere prin persuasiune; -abilități organizatorice și de prioritizare a task-urilor; -capacitatea de a lucra în echipă; -capacitatea de a se adapta la situații noi; -cunoștiințe de limbă franceză-nivel A2 (considerate un avantaj).

Cerinte

Responsabilități: -prospectarea pieței și concurenței pentru a asigura dezvoltarea portofoliului de furnizori activi din sectorul alocat; -obținerea de informații necesare pentru identificarea și evaluarea potențialului real al viitorilor parteneri; -crearea și actualizarea fișelor de furnizori din bază de date în vederea asigurării corectitudinii informațiilor și facilitarea prospectărilor ulterioare. -menținerea unei relații permanente cu asistenții comerciali și buyerii responsabili de procesul de achiziții. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja